Tulpju vakars

24. marts, 2016

Ogres sākumskolas 4.b klases tēti 9. martā bija sagatavojuši mammām pārsteigumu. Un tas viņiem lieliski izdevās!

Ogres sākumskolas 4.b klases tēvi  9. martā  jau otro gadu  māmiņas aicināja uz  Tulpju dienu. Tēti bija sagatavojuši mammām pārsteigumu. Un tas viņiem lieliski izdevās!

Mammas1Katra māmiņa  tika sagaidīta ar skaistām tulpēm, šampanieša glāzi, aulā  skanēja romantiskas dziesmas. Pasakainu gaisotni radīja tētu dziedātā dziesma ģitāras pavadījumā. Cik mīļi bija arī viņu apsveikuma vārdi!

Vakara gaitā mammām vajadzēja pierādīt, ka spēj nomakšķerēt zivi, izbraukt šķēršļu joslu ar auto, ieskrūvēt dēļos skrūves. Par to katra māmiņa saņēma “Tētuka apliecību” no Tētuku biedrības.

Arī bērni bija gatavojušies pasākumam – dziedāja sirsnīgas dziesmas un bija iestudējuši etīdi “Zaķīšu pirtiņa”.

Tas bija vēl viens jauks mūsu  klases ģimeņu  pasākums.

Paldies audzinātājai, tēviem, bērniem un, protams, mammām par kopā būšanu un svētku svinēšanu!

Informāciju sagatavoja
Danielas māmiņa Sanita Varlamova